Nechajte hľadanie na nás First minute    Obľúbené ubytovania História hľadania Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Dovolenka Taliansko - 2019-2020

mapa napiste 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
 
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho?30.11.2019 - 11.01.2020
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 

TALIANSKO - vyberte si miesto pre zimnú dovolenku:

 

Najlepšie lyžovanie v Taliansku!


Vysoké horské štíty, široké zjazdovky, veľa bežeckých tratí a príjemné slnečné počasie, proste ideálne podmienky pre lyžovanie. To je zimné Taliansko a jeho Dolomity.


Na lyžiarov tu čakajú moderné a dobre vybavené strediská, ktoré uspokoja ty najnáročnejších lyžiarov i začiatočníkov. Vždy tu narazíte na skvelé upravené zjazdovky a bežecké trate. Slnkom zaliate hory a azúrovo modré nebo - to je zima v Taliansku! Stále nie ste presvedčený, že lyžovanie v Taliansku je tou najlepšou voľbou? Možná Vás presvedčí vynikajúca talianska kuchyňa, ktorá zaručuje nezabudnuteľné gurmánske zážitky.


V Taliansku nájdete niekoľko veľkých hlavných lyžiarskych rezortov, ktoré tvoria jednotlivé strediská.


Medzi TOP patrí DOLOMITI SUPERSKIktoré zahrňuje 12 samostatných stredísk s viac ako 1200 km tratí. Najobľúbenejšie sú určite strediská Val di Fassa, Arabba/Marmolada, Val Gardena a Alta Badia , ktoré sú súčasťou známeho okruhu SELLA RONDA. Rodiny budú zasa vyhľadávať menšie a pokojnejšie strediská ako je Civetta, Val di Fiemme či Kronplatz.


Ďalší známy rezort je SUPERSKIRAMA ADAMELLO BRENTAa jeho údolie Val di Sole „údolie slnka“. Ide o menší rezort, v ktorom nájdete 8 stredne veľkých lyžiarsky stredísk so širokou ponukou lyžiarskeho terénu. Náročné a kvalitní trate môžu najsť v Madonna di Campiglio - Pinzolo, rodiny s deťmi, začiatočníci a milovníci carvingu si zase zamilujú Folgaria/Lavarone a Tonale – Ponte di Legno s ľadovcom Presena.


ALTA VALTELLINA sa preslávila vďaka stredisku Livigno, ktoré patrí poslednú dobu medzi najnavštevovanejšie. Livigno je obľúbené vďaka svojej skvelej ponuku FREE SKIlyžovanie, ale tiež vďaka bezcolnej zóne a vždy dobre upraveným tratiam. Ďalšie dve strediská patriace do ALTA VALTELLINA jsou S. Caterina Valfurva a Bormio. Bormio je menšie stredisko s kvalitným lyžovaním, je častým hostiteľom závodov svetového pohára. V Bormio nájdete tiež vyhlásené termálne kúpele, ktoré stoja určite za návštevu!


VALTELLINA se svým střediskem Aprica uspokojí všetkych nenáročných klientov. Nájdete tu na 40 km pekných zjazdových tratí s ubytovaným v blízkosti trate, čo v Taliansku nie je časté. Medzi ďalšie známe rezorty patrí VALLE D´AOSTA, VIA LATEA, ORTLER SKIARENA, FRUILI …


TALIANSKO je prosto NAJ - nájdete tu všetko pre vašu zimnú dovolenku! Kvalitné lyžovanie, dobré počasie, gúrmánske zážitky, široká ponuka zábavy na sněhu: snowtubing, snežnice, sánkarské dráhy, korčuľovanie, psie záprahy,jazda na saniach a veľa ďalších…Teraz už stačí namazať, zabaliť lyže a môže sa vyraziť!19ZDEREG 19ZSFDER 19ZDFROD 19ZALLOX

Odporúčané ubytovanie v Taliansku: