Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Dovolenka Taliansko - 2024-2025

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho?23.11.2024 - 18.01.2025
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
elba

Ako objednať pobyt


Vážení klienti,
pre ľahšiu orientáciu pri objednaní pobytu sme pre Vás pripravili stručný návod:


1. Rezervácia pobytu

Rezervácia prostredníctvom webových stránok

Odoslanie nezáväznej objednávky je možné vykonať kliknutím na ikonu „Odoslať požiadavku“, ktorú nájdete pri požadovanom termíne v cenových tabuľkách pri každej, nami ponúkanej kapacity. Vyplňte požadované údaje a odošlite Vašu požiadavku. O voľnej kapacite Vás budeme spätne informovať telefonicky, prípadne e-mailom.


Rezervácia a konzultácia prostredníctvom telefónu alebo e-mailu

V prípade, že si neviete rady s výberom dovolenky, objednaním pobytu prostredníctvom našich webových stránok, nenájdete v našej ponuke Vaše obľúbené pobytové miesto alebo máte špeciálnu požiadavku, ochotne Vám pomôžeme a poradíme.


Počas pracovných dní sme Vám k dispozícii medzi 8:00 – 17:00 hod. a na Vaše dotazy Vám radi odpovieme na tel.: 02/20633182.


Kontaktovať nás môžete i prostredníctvom e-mailu info@ludor.sk. V najkratšej možnej dobe Vám na všetko odpovieme.

2. Záväzné objednanie pobytu

V prípade záujmu o objednanie pobytu obdržíte na Vašu e-mailovú adresu ponuku pobytu s všetkými informáciami potrebnými k vyplneniu cestovnej zmluvy/ záväznej prihlášky. Spolu s ním Vám zašleme i odkaz na vyplnenie elektronickej prihlášky.


Do prázdnych políčok doplníte nevyhnutné údaje (Vaše meno, adresu, telefón, e-mailovú adresu, mená spolucestujúcich osôb, dátum narodenia, príp. termín poistenia a spôsob úhrady), a to najneskôr do uplynutia doby Vašej rezervácie (štandardne do druhého pracovného dňa).


Po vyplnení stačí jednoducho kliknúť na tlačidlo „ULOŽIŤ FORMULÁR“. Pre úspešné odoslanie prihlášky je nutné súhlasiť so všeobecnými podmienkami, ktoré zaškrtnete v dolnej časti prihlášky. Ako náhle prihlášku obdržíme, automaticky Vám bude zaslané potvrdenie o prijatí na Váš e-mail, ktorý zadáte do prihlášky.


Po spracovaní Vašej prihlášky zašleme na Váš e-mail potvrdenie rezervácie pobytu s rozpisom platieb a termínmi splatnosti.


Všetky platby pripísané na náš účet Vám spätne potvrdíme na Vašu e-mailovú adresu. Pri všetkých platbách používajte ako variabilný symbol Vaše rezervačné číslo.

3. Pokyny k odjazdu (odbavenie)

Cestovné informácie budú spolu s voucherom (ubytovacím poukazom) zaslané cca 8-10 dní pred odjazdom na Váš e-mail.


Ak ste si objednali k pobytu aj AUTOBUSOVÚ DOPRAVU, informácie k doprave a presný čas odjazdu autobusu obdržíte cca 4 dny pred odjazdom.Rezervácia pobytu prostredníctvom autorizovaných predajcov

Pri predaji našich zájazdov spolupracujeme s viac ako 350 cestovnými kanceláriami a cestovnými agentúrami z celej SR. Na e-mailovej adrese info@ludor.sk Vám radi poskytneme kontakt na našich partnerov v blízkosti Vášho bydliska.