Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

San Martino di Castrozza - Passo Rolle

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete ísť?
San Martino di Castrozza - Passo Rolle
Kedy a na ako dlho?22.10.2022 - 16.12.2022
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
 

San Martino di Castrozza - Passo Rolle1 404 - 2 357 m n. m.

60 km
12 km
32 km
16 km
55 km
23
3
14
6
3 km
30 km
3
celý popis

Vzdialenosť zo SR

Bratislava – San Martino di Castrozza: 746 km

Počasie
Odporúčané ubytovanie v oblasti San Martino di Castrozza - Passo Rolle
San Martino di Castrozza - Rezidencia SPORTING CLUBRESIDENCE
Rezidencia

SPORTING CLUBRESIDENCE

San Martino di Castrozza - Passo Rolle / San Martino di Castrozza
   
Hodnotenie: 92 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
San Martino di Castrozza - Rezidencia PEZ GAJARD
Rezidencia

PEZ GAJARD

San Martino di Castrozza - Passo Rolle / San Martino di Castrozza
San Martino di Castrozza - Hotel ALPENROSE **+
Hotel

ALPENROSE **+

San Martino di Castrozza - Passo Rolle / San Martino di Castrozza
 

San Martino di Castrozza/Passo Rolle – je súčasťou lyžiarskeho rezortu Dolomity Superski, ktoré je tvorené 12 samostatnými skiareálmi.
• Dve lyžiarske strediská San Martino di Castrozza a Passo Rolle sú od seba vzdialené cca 10 km. V pravidelných časoch tu jazdí skibus.
• Strediská sú skvelo vybavené, nachádzajú sa tu 3 snowparky, pre deti je tu Kinderland a veľa výborne upravených zjazdoviek.


San Martino di Castrozza - Passo Rolle

San Martino di Castrozza - Passo Rolle je menšie stredisko, ktoré je tvorené dvomi samostatnými areálmi prepojenými skibusmi. Je súčasťou lyžiarskeho rezortu Dolomiti Superski a vďaka tomu, že nie je toľko známy medzi lyžiarmi, nenarazíte tu na fronty.


Celkovo oba areály ponúkajú 60 km zjazdoviek. San Martino di Castrozza ponúka 45 km prevažne červených a modrých lyžiarskych tratí. Časť Malga Ces je ideálna pre začiatočníkov a najmenších lyžiarov. Sú tu modré zjazdovky, ktoré sú využívané najmä lyžiarskymi školami pre výuku. Na opačnej strane mesta sa ešte rozprestiera malý areál Col Verde, kde býva i nočné lyžovanie. Passo Rolle je vzdialené asi 10 km a v pravidelných intervaloch sem jazdí skibus (cca každú hodinu). Ponúka 15 km zjazdoviek, najobľúbenejšia je čierna zjazdovka Paradiso. Tento malý areál vyniká najmä výhľadmi na skalnaté skupiny Pale di San Martino a vďaka nadmorskej výške tu pravidelne zahajujú sezónu už v novembri.


Priaznivci snowboardingu tu nájdu tri snowparky, San Martino Snowpark Tognola, Snowpark Col Verde a Rolle Railz Park. Ak na svojej dovolenke preferujete skôr bežecké lyžovanie, čaká tu na vás 30 km tratí. Trate vedú cez lesy San Martina, Val Canali, Passo Cereda a okolo jazera Calaita.


Pokiaľ by ste si chceli dať pauzu od lyžovania, môžete lanovkou vyjsť na vrchol Rosetta. V nadmorskej výške 2.581 m je tu umiestnená reštaurácia, odkiaľ je prekrásny výhľad do okolitej krajiny. Mestečko San Martino di Castroza leží uprostred výnimočne krásnej prírodnej scenérie a je obklopené pôsobivými vrcholmi Dolomitov, ako sú Cimon della Pala, Vezzana, Rosetta a Sass Mao. Ponúka všetky potrebné obchody a služby a prejdete ho pešo asi za 15 minút.


San Martino di Castrozza - Passo Rolle je menší areál, ktorý však stojí za návštevu. Je obklopený skalnatou skupinou Pale, ktoré sú súčasťou svetového dedičstva Unesco. Ponúka čarovné panorámy, ktoré nemajú v Dolomitoch konkurenciu. Neváhajte a navštivte s nami toto jedinečné miesto.


SKIPASY:
Skipas San Martiíno di Castrozza/Passo Rolle: platí na celý areál San Martin di Castrozza/Passo Rolle.
Skipas DOLOMITI SUPERSKI: platí vo všetkých 12 strediskách Dolomiti Superski: Valle Isarco, Kronplatz, Alta Pusteria, Cortina d´Ampezzo, Civetta, Val Gardena, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Tre Valli a San Martino di Castrozza.
SKIBUSY: Skibus po San Martino di Castrozza, linka medzi San Martino di Castrozza – Passo Rolle
 

Hotely a apartmány v oblasti San Martino di Castrozza - Passo Rolle

Filtrovať podľa:

třídit / filtrovat
Vzdialenosť od zjazdovky
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
zoradiť podľaodporúčanécenavzdialenosť od zjazdovkynajlepšie hodnotenévýška zľavy