Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Speikboden - Klausberg

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete ísť?
Speikboden - Klausberg
Kedy a na ako dlho?22.10.2022 - 16.12.2022
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
 

Speikboden - Klausberg950 - 2 510 m n.m.

74 km
14 km
33 km
27 km
70 km
21
6
9
6
51 km
3
10
celý popis

Vzdialenosť zo SR

Bratislava – Campo Tures: 560 km

Počasie
Odporúčané ubytovanie v oblasti Speikboden - Klausberg
Campo Tures - Hotel BACHER ***
Hotel

BACHER ***

Speikboden - Klausberg / Campo Tures
 

Lyžiarsky rezort Skiworld Ahrntal je nový názov pre oblasť Valle Aurina, ktorú tvoria dve hlavné strediská Speikboden a Klausberg. Tie ďalej dopĺňajú dve menšie časti Weissenbach (2 zjazdovky) a Riva di Tures (2 zjazdovky).
• V rámci jedného skipasu budete lyžovať na viac ako 74 km dobre upravených zjazdových tratiach všetkých kategórií s 21 modernými lanovkami/ vlekmi s nadmorskou výškou od 950 do 2 510 m n.m.. Vďaka moderným technológiám nájdete zjazdovky pripravené vždy na 100%.
• Strediská ležia severne od mesta Brunico, v blízkosti rakúskych hraníc. I vďaka tomu sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí majú radi dobré lyžovanie, ale nechcú cestovať veľmi ďaleko.
• Stredisko SPEIKBODEN (38 km zjazdových tratí) - sú tu skôr pozvoľné svahy, ktoré ocenia predovšetkým rodiny s deťmi a začiatočníci. Rodinnú zábavu pre malých i veľkých si môžete užiť vo Family-Funpark. V stredisku nájdete i dobre vybavený snowpark, kde si môžete vyskúšať rôzne freestyle triky. Pre milovníkov carvingu je pripravená zjazdovka pri vleku Sonnklar, ktorá je naozaj výborná. Dobrí lyžiari ocenia 5,5 km dlhú čiernu zjazdovku, ktorá začína vo výške 2 400 m n.m. a končí v údolí vo výške 950 m n.m.. Pokiaľ si budete chcieť oddýchnuť od lyží, môžete vyraziť na sánky. V stredisku sú hneď dve sánkarské dráhy (celková dĺžka 18 km), pričom jedna z nich (10 km) sa radí medzi najdlhšie v Južnom Tyrolsku. Vyznávači romantiky môžu vyskúšať noc v iglu. V tejto lokalite sa proste nudiť nebudete.
• Stredisko KLAUSBERG (33 km zjazdových tratí) – moderná osemmiestna lanovka K2 vás vyvezie až do výšky 2 510 m n.m.. Ponuka lyžovania je naozaj pestrá - nájdete tu všetky typy zjazdových tratí, väčšiu časť tvoria červené a čierne trate. K najobľúbenejším zjazdovým tratiam patrí „Steinhauslift“, na ktorej trénujú profesionálni lyžiari z celého sveta. K dispozícii sú i dva kvalitne vybavené snowparky: Speed Line alebo Alpine Coaster „Klausberg Flitzer“. Pre deti je pripravená zábava v detskom parku so šmykľavkami a iglu, kde miestny maskot „svišť Klausi“ dohliada na tú správnu zábavu. V parku Dino Funline si zase užijete lyžovanie medzi dinosaurami.
• Pre milovníkov bielej stopy je k dispozícii 51 km dobre upravených trás.
• V oboch strediskách sú i široké možnosti zábavy po lyžovaní: sánkarské dráhy, rôzne exkurzie napr. nočný výlet na snežniciach, jazda na saniach ťahaných konským záprahom, jazda na bobovej dráhe Alpine Coaster “Klausberg Flitzer” (dĺžka takmer 2 km). A oddychovať môžete v modernom wellness centre s veľkým bazénom „Cascade“ v Campo Tures.

 
 

Hotely a apartmány v oblasti Speikboden - Klausberg

Filtrovať podľa:

třídit / filtrovat
Vzdialenosť od zjazdovky
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
zoradiť podľaodporúčanécenavzdialenosť od zjazdovkynajlepšie hodnotenévýška zľavy
 

Letoviská:

Campo Tures »