Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Civetta

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete ísť?
Civetta
Kedy a na ako dlho?22.10.2022 - 16.12.2022
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
 

Civetta979 – 2 100 m n. m.

80 km
6 km
41 km
33 km
80 km
23
3
11
9
5 km
40 km
2
celý popis

Vzdialenosť zo SR

Bratislava – Alleghe: 590 km, Bratislava – Zoldo: 600 km

Počasie
Odporúčané ubytovanie v oblasti Civetta
Alleghe - Rezidencia REGINA
Rezidencia

REGINA

Civetta / Alleghe
  
Hodnotenie: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Zoldo Alto - Rezidencia VALPICCOLA
Rezidencia

VALPICCOLA

Civetta / Zoldo Alto
  
Hodnotenie: 96 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
Zoldo Alto - Rezidencia SAS DE PELF
Rezidencia

SAS DE PELF

Civetta / Zoldo Alto
 
Hodnotenie: 96 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
Zoldo Alto - Rezidencia CIVETTA
Rezidencia

CIVETTA

Civetta / Zoldo Alto
  
Hodnotenie: 100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++

Najväčšie lyžiarske stredisko regiónu Veneto. Nájdete tu 80 km vzájomne prepojených zjazdových tratí všetkých úrovní.
• Civetta je jedna z 12-tich stredísk Dolomiti Superski, leží medzi strediskom Arabba, Cortina a Tre Valli.
• Zjazdové trate sa rozprestierajú medzi štítmi dvoch hlavných hôr a to Monte Civetta (3220 m.n.m.) a Monte Pelmo (3168 m.n.m.).
• Civetta je ideálnym strediskom predovšetkým pre rodiny s deťmi, ktoré ocenia prevažujúcu ponuku modrých a červených zjazdových tratí.
• Na svoje si prídu i nároční lyžiari, ktorí ocenia zaujímavé čierne trate Laghetto alebo Foppe, ktorá je využívaná i pri večernom lyžovaní.
• Radí sa medzi strediská s kvalitným lyžovaním, kde skoro nikdy neuvidíte frontu u vlekov a môžete si užiť voľné svahy s výborným snehom, ktorý je zaručený po celú sezónu a to vďaka 100% pokrytiu technickým snehom.
• Oddýchnuť a ochutnať miestne špeciality môžete na jednej zo 17tich horských chát, ktoré sú rozmiestnené po celom areáli.
• Civetta má skvelé nočné lyžovanie v Zoldu, kde sa lyžuje na 5 km (dve paralélne zjazdové trate s kabínovou lanovkou) dobre upravených zjazdových tratí.
• Ďalšou prednosťou Civetty sú dva snowparky, ktoré sú neustále modernizované a prispôsobované dnešným trendom. Jeden leží priamo nad Alleghe a druhý osvetlený je v Zoldu na zjazdovke Cristelin.
• Pre milovníkov lyžovania a dobrodružstva je pripravený lyžiarsky program „Giro della Grande Guerra 1915-1918“ kde za jediný deň prejdete zjazdové trate niekoľkých stredísk – Civetta, Arabba, Alta Badia, Cortina. Jednotlivé strediska sú prepojené lanovkami, zjazdovými traťami a skibusom. K prejdeniu tejto trasy je potrebné mať zakúpený skipas Dolomiti Superski.
• Pre priaznivcov „Bielej stopy“ je pripravených na 40 km dobre upravených tratí. Tie sa nachádzajú v Zoldo Alto, Palafavera, Selva di Cadore, Caprile.


Civetta

Civetta je príjemné stredisko, ktoré ponúka priateľskú atmosféru a kvalitné lyžovanie. Rozprestiera sa medzi dvomi trojtisícovými štítmi Monte Civetta a Monte Pelmo. Užite si na svojej dovolenke krásnu prírodu, široké trate a pohostinnosť miestnych ľudí.


Civetta ponúka atmosféru malého strediska, kde takmer nepoznajú rady u vlekov. Ponúka 80 km zjazdoviek. Pre prevahu modrých a červených tratí je toto stredisko ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Začiatočníci ocenia široké zjazdové trate vystavené slnku, zatiaľ čo pokročilí si užijú čierne zjazdovky. Obzvlášť obľúbené sú Laghetto alebo Foppe, ktorá je využívaná i na večerné lyžovanie. Večerné lyžovanie je dostupné od utorka do soboty 19:00-23:00. K dispozícii sú tri zjazdovky. Vďaka skvelému systému zasnežovania sú v Civettě ideálne podmienky pre vašu dovolenku po celú sezónu.


Pre snowboardistov sú tu pripravené dva snowparky. Alleghe Central Park ponúka bohaté vyžitie pre jazdcov všetkých úrovní. Park je rozdelený do dvoch častí. Začiatočníci môžu trénovať svoje prvé triky v Easy Parku a pokročilí sa môžu zdokonalovať v hlavnej časti Central Parku. Druhý park leží na zjazdovke Cristelin v časti Zoldo. Park je osvetlený a dá sa tu tak jazdiť i pri nočnom lyžovaní.


Pre všetkých, ktorí dávajú na svojej dovolenke prednosť bežeckému lyžovaniu, ponúka Civetta vyše 40 km tratí. Ski Center Peronaz ponúka krásne prostředí s výhledem na ikonu dolomit vrchol Mount Pelmo. Naleznete zde 4 okruhy různých délek i obtížností (2, 3, 5 a 7 km).


Předností areálu je možnost 5 nástupních míst, můžete si tak vybrat to nejbližší vašemu ubytování. Ubytování hledejte v Zoldo Alto, Selva di Cadore nebo v nejznámějším Alleghe, které je umístěno u stejnojmenného jezera a nabízí klidné a romantické prostředí. Další tratě se nachází v Palafavera nebo Caprile.


Zajímavým programom na vašej zimnej dovolenke môže byť zdolanie okruhu Giro della Grande Guerra 1915 – 1918. Je pripomienkou krutých bojov, ktoré sa tu odohrávali počas Prvej svetovej vojny. Za jediný deň prejdete zjazdové trate niekoľkých stredísk. Okruh prechádza strediskami Civetta, Arabba, Alta Badia a Cortina d'Ampezzo. Jednotlivé strediská sú prepojené lanovkami, zjazdovými traťami a skibusmi. Na aboslovanie tejto trasy je potrebné mať zakúpený skipas Dolomiti Superski. Na prejdenie budete potrebovať cca 7 hodín, odoporúčame preto si ráno privstať.


Krásná scenéria štítov Monte Civetta a Monte Pelmo, skvelé snehové podmienky, kvalitné lyžovanie, slnečné počasie a rodinná atmosféra, to všetko vám stredisko Civetta ponúka. Neváhajte a vydajte sa s nami na nezabudnuteľnú dovolenku do Civetty.


SKIPASY:
Skipas Civetta: platí na celý areál Civetta – Alleghe, Zoldo, Palafavera , Pescul (Selva di Cadore).
Skipas DOLOMITI SUPERSKI: platí pre všetkých 12 stredísk Dolomiti Super ski: Kronplatz, Alta Pusteria, Valle Isarco, Cortina d´Ampezzo, Civetta, Val Gradena, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Tre Valli a San Martino di Castrozza.
SKIBUSY: Linka – Masaré (časť Alleghe) – Alleghe – Caprile – Malga Ciapela (súčasťou skiareálu Arabba/Marmolada, je nutné mať zakoupený skipas Dolomiti Superski).
 

Hotely a apartmány v oblasti Civetta

Filtrovať podľa:

třídit / filtrovat
Vzdialenosť od zjazdovky
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
zoradiť podľaodporúčanécenavzdialenosť od zjazdovkynajlepšie hodnotenévýška zľavy