Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Madonna di Campiglio - Pinzolo

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete ísť?
Madonna di Campiglio - Pinzolo
Kedy a na ako dlho?04.11.2023 - 23.12.2023
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
 

Madonna di Campiglio - Pinzolo860 - 2 388 m n. m.

86 km
12,5 km
38,5 km
35 km
76 km
31
8
20
3
23 km
3
celý popis

Vzdialenosť zo SR

Bratislava – Madonna di Campiglio: 721 km Bratislava – Pinzolo: 734 km

Počasie
Odporúčané ubytovanie v oblasti Madonna di Campiglio - Pinzolo
Pinzolo - Rezidencia LA ROSA DELLE DOLOMITI
Rezidencia

LA ROSA DELLE DOLOMITI

Madonna di Campiglio - Pinzolo / Pinzolo
  
Hodnotenie: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Pinzolo - Rezidencia PARK IMPERATOR ***
Rezidencia

PARK IMPERATOR ***

Madonna di Campiglio - Pinzolo / Pinzolo
  
Hodnotenie: 84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---

Madonna di Campiglio - Pinzolo je súčasťou lyžiařskeho rezortu Skirama Dolomiti Adamello Brenta, ktoré je tvorené 8 samostatnými skiareálmi. Madonna di Campiglio a Pinzolo se radia medzi nejlepšie strdiská Val di Sole. Veľkou výhodou stredísk je ich vzájomná prepojenosť s možnosťou lyžovania v ďalšom priľahlom stredisku Folgarida – Marilleva. Tieto tri strediská spoločne tvoria lyžiarsky rezort Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta, ktorý má i svoj skipas.
• Madonna di Campiglio je usporiadateľom svetového pohára v zjazdovom lyžovaní. Radí se medzi VIP strediská Talianska. Dobrí lyžiari si užijú na poriadnom “padáku” na zjazdovej trati „Amazzonia“ alebo na svahu „3-Tre“, který je upraveý podľa noriem FIS, alebo i na zjazdovej trati „Spinale direttissima“, kde sa nejednému lyžiarovi pri pohľade dole "podlomia kolená”.
• Na svoje si príjdu začiatočníci a milovníci pozvoľných a dlhých tratí - tie nájdu v celom areáli, který je tvorený 3 časťami Cinque Laghi, Pradalago, Groste a Spinale.
• Areál Pinzolo je od Madonny vzdialený 13 km, ale vďaka nedávno otvorenej modernej kabínovej lanovke Campiglio-Pinzolo Express, ste z Pinzola v Madonne za „pár“ minút. Vďaka tomuto prepojeniu môžete pohodlne lyžovať v oboch strediskách bez odopnutia lyží. Samotné Pinzolo ponúka lyžovanie na viac ako 25 km dobre upravených zjazdových tratiach. Prevažne ich tvoria široké červené trate.
• Na svoje si prídu i tí, ktorí milujú lyžovanie vo voľnom teréne, skialpinistické lyžovanie, ale i klasické bežecké lyžovanie. Nájdete tu veľa zaujímavých trás všetkých obtiažností.

SKIPASY:
Skipas SKIAREA CAMPIGLIO DOLOMITI DI BRENTA: platí pre tieto 3 strediská (150 km vzájemne prepojených zjazdových tratí): Folgarida - Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo.
Skipas SKIRAMA DOLOMITI ADAMELLO BRENTA: platí pre všetkých 8 stredísek Skirama Dolomiti Adamello Brenta: Tonale – Ponte di Legno, Folgarida - Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Andalo – Fai della Paganella, Monte Bondone, Pejo a Folgaria - Lavarone.
SKIBUSY: Miestny skibus v rámci strediska Madonna di Campiglio.
 

Hotely a apartmány v oblasti Madonna di Campiglio - Pinzolo

Filtrovať podľa:

třídit / filtrovat
Vzdialenosť od zjazdovky
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
zoradiť podľaodporúčanécenavzdialenosť od zjazdovkynajlepšie hodnotenévýška zľavy