Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Špeciálna ponuka - BEŽECKÉ LYŽOVANIE

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho?23.11.2024 - 18.01.2025
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 

BEŽECKÉ LYŽOVANIE

Ste milovníkmi bielych stôp? Potom je Taliansko pre vás ideálnym miestom!

Okolo nič iné než tisíce trblietavých kryštálikov, ticho, pokoj a nekonečná biela stopa... Túto lákavú predstavu môžete ľahko premeniť na skutočnosť - stačí si iba vybrať z našej ponuky.

Bezkovani Bezkovani

Kronplatz, Livigno, Val di Fiemme, Val di Fassa, Cortina = TOP MIESTA PRE BEŽKY!

Či ste sa už rozhodli stráviť celú dovolenku na bežkách, alebo si chcete dovolenku iba spestriť jedným alebo dvomi dňami mimo zjazdovku, strediská KRONPLATZ, VAL DI FIEMME, VAL DI FASSA, CORTINA D’AMPEZZO alebo LIVIGNO vám ponúknu to najlepšie.

Bezkovani Bezkovani

KRONPLATZ = raj bežeckého lyžovania a biatlonu!

KRONPLATZ je pre milovníkov bežeckého lyžovania doslova úplným rajom, nachádza sa tu viac ako 200 km kvalitne upravovaných bežeckých tratí, ktoré začínajú na niekoľkých miestach, medzi najznámejšie patria Riscone,Olang, St. Lorenzo, S. Vigilio di Marebbe nebo Rasun. V údoliu Anterselvy sa nachádza známe biatlonové závodisko, kde sa odohrávajú každoročné závody svetového pohára v biatlone. Každý piatok si tu môžete, už od 25 € za osobu, biatlon sami vyskúšať.

Bezkovani Bezkovani

Val di Fiemme – Val di Fassa = MARCIALONGA TOP závod na bežkách.

VAL DI FIEMME je ďalším rajom pre bežky, nájdete tu na 150 km dobre upravených tratí, ktoré sa tiahnu po celom údolí Val di Fiemme až do Val di Fassa Každoročne v januári hostí svetovo známy závod na bežkách (70 km) Marcialonga, ktorý je ako Maratón na bežkách.

Bezkovani Bezkovani

Celkovú ponuku ubytovaní nájdete vždy u jednotlivých stredísk.

Nižšie sme pre vás vybrali naše HORÚCE TIPY.