Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Špeciálna ponuka - ZÁBAVA PRE CELÚ RODINU

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho?23.11.2024 - 18.01.2025
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
ludor

ZÁBAVA PRE CELÚ RODINU


 

Zabaviť deti na horách je občas nadľudský výkon. Ako vašu dovolenku premeniť na dovolenku plnú zábavy? Navštívte talianske strediská, ktoré sú výborne vybavené a ponúkajú vyžitie pre celú rodinu.

Skúste nasadnúť do veľkého nafukovacieho kolesa a zvezte sa po špeciálne upravenej snowtubingovej dráhe - uvidíte, že to bude obrovský zážitok. Určite stojí za návštevu stredisko Klausberg, kde sa nachádza najdlhšia bobová dráha v Taliansku - „Alpine Coaster“. Viac než 900 m zákrut a okružná jazda nádhernou krajinou, to všetko na rýchlych boboch pre dve osoby. Medzi aktivity viac zábavné než náročné patrí i snowrafting - super rýchly zjazd v nafukovacom člne úzkym snehovým koridorom. Môžete ho vyskúšať napríklad na 450 m dlhej zjazdovke v mestečku St. Jakob. Jazdí sa až po zotmení, dráha je osvetlená a rýchlosť je skutočne šialená. Ak ste milovníci sánkovania, určite vyskúšajte na Klausbergu osvetlenú sánkarskú dráhu, ktorá je najdlhšia v Južnom Tyrolsku.