Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Val Gardena - Alpe di Siusi

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete ísť?
Val Gardena - Alpe di Siusi
Kedy a na ako dlho?22.10.2022 - 16.12.2022
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
 

Val Gardena - Alpe di Siusi1 060 - 2 518 m n.m.

175 km
17,5 km
101 km
56,5 km
165 km
80
14
39
25
115 km
2
22 km
celý popis

Vzdialenosť zo SR

Bratislava – Ortisei: 665 km

Bratislava – S. Cristina: 671 km

Bratislava – Selva Gardena: 674 km

Počasie
Odporúčané ubytovanie v oblasti Val Gardena - Alpe di Siusi
Ortisei - Hotel SCHERLIN ***
Hotel

SCHERLIN ***

Val Gardena - Alpe di Siusi / Ortisei
Selva Gardena - Hotel OLYMPIA ***
Hotel

OLYMPIA ***

Val Gardena - Alpe di Siusi / Selva Gardena
   
Hodnotenie: 87 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Selva Gardena - Hotel ALPINO PLAN ***
Hotel

ALPINO PLAN ***

Val Gardena - Alpe di Siusi / Selva Gardena
  
Hodnotenie: 85 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Siusi - Hotel SALEGG ***
Hotel

SALEGG ***

Val Gardena - Alpe di Siusi / Siusi
   
Hodnotenie: 85 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---

Val Gardena – Alpe di Siusi je súčasťou rezortu Dolomiti Superski a svetovo známeho okruhu Sella Ronda. Radí sa medzi TOP strediská vo svete nielen vďaka svojim nádherným čiernym „padákom“ a výbornej lyžiarskej prepojenosti s ďalšími strediskami okruhu Sella Ronda (Val di Fassa, Alta Badia, Arabba/Marmolada), ale tiež vďaka vysokej kvalite, modernosti a rýchlosti prepravných zariadení.
• Lyžovanie ponúka na 175 km rôznorodých zjazdových tratiach, na svoje si prídu TOP lyžiari, ale i tí menej zdatní, ktorí ocenia pekné modré a červené trate na Plan de Gralba. Začiatočníci potom ocenia zjazdové trate v časti Alpe di Siusi.
• Hlavným centrom Val Gardeny sú Ortisei, Santa Cristina a Selva di Gardena, kde nájdete luxusné obchody, reštaurácie a bary. Sú to miesta, kde si užijete krásne romantické prechádzky, nielen večerné prechádzky.
• Santa Cristina so svojou zjazdovou traťou Saslong, ktorá každoročne hostí zjazd Super G Svetového pohára v alpskom lyžovaní.
• Vo Val Gardene nájdete i veľa zaujímavých možností aktívneho odpočinku po lyžovaní, sú tu verejné bazény, klziská, tenisové haly, sankarske dráhy (viac ako 20 km) a veľa ďalšieho.
• Pre milovníkov bežeckého lyžovania Val Gardena ponúka viac ako 100 km dobre upravovaných bielych stop. Najväčšie okruhy nájdete v S. Cristine, Selve a na Alpe di Siusi. Väčšina tratí je spoplatnená, ceny sa pohybujú od 5 €/osoba/deň.

SKIPASY:
Skipas Val Gardena – Alpe di Siusi: platí na celý areál Val Gardena – Alpe di Siusi, díky napojení na okruh Sella Ronda, doporučujeme skipas Dolomiti Superski, rozdíl v ceně je nepatrný.
Skipas DOLOMITI SUPERSKI: platí pro všech 12 středisek Dolomiti Super ski: Kronplatz, Alta Pusteria, Valle Isarco, Cortina d´Ampezzo, Civetta, Val Gradena, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Tre Valli a San Martino di Castrozza.
SKIBUSY: linka Selva Val Gardena - Santa Cristina - Ortisei | linka Castelrotto - Siusi - Fié , za poplatek 3 €/osoba/den, 10 €/osoba/týden (děti do 6 let zdarma), zdarma pro klienty ubytované v hotelu, rezidenci, která je členem turistické asociace a mají kartu SkiMobileDolomites.
 

Hotely a apartmány v oblasti Val Gardena - Alpe di Siusi

Filtrovať podľa:

třídit / filtrovat
Vzdialenosť od zjazdovky
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
zoradiť podľaodporúčanécenavzdialenosť od zjazdovkynajlepšie hodnotenévýška zľavy