Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Špeciálna ponuka - MUSHING - jazda so psím záprahom

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho?23.11.2024 - 18.01.2025
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
ludor

MUSHING - jazda so psím záprahom


 

Zažite neuveriteľnú jazdu s najlepším priateľom človeka. Pred vami zasnežená krajina, sane a svorka silných psov, ktorí sa už nemôžu dočkať, až vyrazia. Najskôr vás inštruktor naučí základné povely a za chvíľku už nebude nič brániť tomu vyraziť.

Oblasť Trenttino ponúka hneď niekoľko možností. V Maddonna di Campiglio sa nachádza škola mushingu - „Athabasca school“. Ponúka jazdu so psím záprahom pre rodiny, skupiny i pre individuálnych záujemcov. Môžete si tu objednať i niekoľko denné výlety, a to všetko pod vedením skúseného inštruktora. V priebehu cca dvoch týždňov sa môžete vďaka intenzívnemu kurzu stať musherom i vy.
Toto dobrodružstvo môžete zažiť i v strediskách Tonale – Ponte di Legno, kde se nachádza škola mushingu, ktorá patrí k najstarším v Taliansku. Medzi strediskami Livigno a Bormio se nachádza menšie mestečko Arnoga, kde sa mushingu taktiež venujú. Navštíviť tu môžete školu Husky Village, kde sa pravidelne konajú i závody psích záprahov.

Trúfli by ste si na jazdu so psím záprahom? V Taliansku to môže zažiť každý...