Nechajte hľadanie na nás First minute    Obľúbené ubytovania História hľadania Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Špeciálna ponuka - MUSHING - jazda so psím záprahom

mapa napiste 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
 
Zadajte oblasť ...
Termín: 09.03.2019 - 20.04.2019
Cestujúci:4
zájazdov
 
ludor

MUSHING - jazda so psím záprahom


 

Zažite neuveriteľnú jazdu s najlepším priateľom človeka. Pred vami zasnežená krajina, sane a svorka silných psov, ktorí sa už nemôžu dočkať, až vyrazia. Najskôr vás inštruktor naučí základné povely a za chvíľku už nebude nič brániť tomu vyraziť.

Oblasť Trenttino ponúka hneď niekoľko možností. V Maddonna di Campiglio sa nachádza škola mushingu - „Athabasca school“. Ponúka jazdu so psím záprahom pre rodiny, skupiny i pre individuálnych záujemcov. Môžete si tu objednať i niekoľko denné výlety, a to všetko pod vedením skúseného inštruktora. V priebehu cca dvoch týždňov sa môžete vďaka intenzívnemu kurzu stať musherom i vy.
Toto dobrodružstvo môžete zažiť i v strediskách Tonale – Ponte di Legno, kde se nachádza škola mushingu, ktorá patrí k najstarším v Taliansku. Medzi strediskami Livigno a Bormio se nachádza menšie mestečko Arnoga, kde sa mushingu taktiež venujú. Navštíviť tu môžete školu Husky Village, kde sa pravidelne konajú i závody psích záprahov.

Trúfli by ste si na jazdu so psím záprahom? V Taliansku to môže zažiť každý...

 
Hotel IDEAL ****

Hotel IDEAL ****

Madonna di Campiglio - PinzoloMadonna di Campiglio
Hodnotenie:  95 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-