Nechajte hľadanie na nás First minute    Obľúbené ubytovania História hľadania Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre Valli

mapa napiste 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
 
Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre Valli
Termín: 09.03.2019 - 20.04.2019
Cestujúci:4
zájazdov
 
 

Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre Valli1 367 - 2 340 m n. m.

100 km
19 km
37 km
44 km
100 km
23
6
12
5
62 km
3
celý popis
Počasie
Odporúčané ubytovanie v oblasti Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre Valli
Hotel SOMEDA ***+

Hotel SOMEDA ***+

Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre ValliMoena
Náš názor:  
       
Hotel LA CAMPAGNOLA **

Hotel LA CAMPAGNOLA **

Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre ValliMoena
Náš názor:  
  
Hotel rezidencia ADLER

Hotel rezidencia ADLER

Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre ValliMoena
Náš názor:  
    
Hotel MOLINO ****

Hotel MOLINO ****

Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre ValliFalcade
Náš názor:  
     Alpe Lusia/San Pellegrino

Alpe Luisia/San Pellegrino je moderné stredisko v oblasti Dolomiti Superski, ktoré je ideálne pre rodiny s deťmi. Skladá sa z dvoch areálov prepojených skibusmi. Nájdete tu pestrú ponuku terénov, ktoré potešia všetkých priaznivcov lyžovania.


Stredisko ponúka 100 km výborne upravených zjazdových tratí. Ideálne podmienky tu pre svoju dovolenku nájdu najmä rodiny s deťmi. Čakajú tu na ne zjazdovky vhodné pro výuku, detské zábavné parky, lyžiarske školy a zjazdovky s meranými úsekmi. Skúsení lyžiari určite radi vyskúšajú čierne zjazdovky Piavac, Direttissima alebo La Volata. Najvyhľadávanejšou zjazdovkou je však 10 km dlhá trať Innamorati vedúca z vrcholu Col Margherita cez horský masív Passo Valles až do Falcade. Areály Alpe Lusia a San Pellegrino sú prepojené skibusmi, ktoré jazdia v pravidelných intervaloch (cca 15 minút).


Priaznivci snowboardingu alebo freestylového lyžovania ocenia niektorý z troch snowparkov. Parky Boardercross Lusia, Morea Snowpark a Sanpe Snowpark ponúkajú prekážky pre jazdcov všetkých úrovní. Zábradlia, boxy a skoky, od najmenších po najväčšie. Každý si vyberie to pravé pre svoju úroveň.


Priaznivci bežeckého lyžovania tu nájdu na svojej dovolenke až 60 km tratí. Jeden okruh vedie z mesta Moena do Bellamonte a meria asi 30 km. Ďalšie bežecké trate sú v Passo San Pellegrino v centre bežeckého lyžovania Alochet. Sú tu okruhy rôznych dĺžok a všetkých obtiažností. Trate sú tu spoplatnené, cena je 6 € za osobu na deň. Běžecký okruh je i v mestečku Falcade, ponúka 10 km tratí rôznych obtiažností.


Alpe Lusia/ San Pellegrino ponúka veľa možností i pre nelyžiarov. Môžete sa vydať na túru so snežnicami, sánkovať sa, alebo schádzať svahy na špeciálnych gumových kolesách, brusliť sa, alebo sa vydať na romantickú jazdu na saniach ťahaných koňmi. Hlavnými centrami sú Moena, Falcade a Passo San Pellegrino.


Alpe Lusia/ San Pellegrino je skvelým strediskom pre rodiny s deťmi. Vďaka pestrosti terénov si tu každý nájde to pravé. Veľa vyžitia tu nájdu snowboardisti, bežkári, i nelyžiaři. Neváhajte a navštívte s nami toto príjemné stredisko.


 
 
Hotely a apartmány v oblasti Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre Valli

Hotel SOMEDA ***+

Moena
         
Náš názor:

Hotel MOLINO ****

Falcade
       
Náš názor:
 

Letoviská:

Moena »