Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Špeciálna ponuka - ADRENALÍN NA HORÁCH

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho?04.11.2023 - 23.12.2023
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
ludor

ADRENALÍN NA HORÁCH


 

Milujete bláznivú jazdu, freeride, akrobaciu, skokanské mostíky? Všetko môžete zažiť v Taliansku! Pre vyznávačov adrenalínových športov je táto zem ideálna.

Bowle, jazdenie na debnách a zábradliach si užijete v mnohých snowparkoch. Tie sa nachádzajú vo väčšine talianskych stredísk. Skutočným lákadlom pre milovníkov freestylu je snowpark Funpark Plose vo Valle Isarco, ktorý je obľúbený predovšetkým vďaka úprave Freestyle “RodeoRiders”.

Luxusný adrenalínový zážitok si môžete užiť i vďaka helliskiingu. Vrtuľník vás vysadí na úplnom vrchole hory, kde sa človek cíti ako kráľ sveta. Schádzate ľudoprázdne svahy a spoločnosť vám robí len vietor. Talianskym centrom heliskiingu je Valgrisenche, ktorý sa nachádza v údolí Valle d´Aosta. Tu si môžete vyskúšať 12 rôzne náročných zjazdov. Napríklad z vrcholu hory Ruitoru sa vám naskytne úžasný výhľad do všetkých svetových strán. Zazrieť môžete Monte Bianco, Monte Rosa, úchvatný Matterhorn alebo Gran Paradiso.