Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Špeciálna ponuka - LYŽOVANIE ZA BABKU

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho?08.02.2020 - 21.03.2020
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 

LYŽOVANIE ZA BABKU

Chystáte sa na zimnú dovolenku, ale chcete ušetriť ??

V tom prípade sú nasledujúce tipy určené práve vám! Lyžovanie v Taliansku Vás nemusí „zruinovať“ naopak, sú miesta, kde budete lyžovať za cenu pobytu na Slovensku alebo ešte lacnejšie a to vďaka výhodným ponukám nie iba pre rodiny s deťmi. Tie ušetria hlavne za skipas, skoro všade deti lyžujú do 8 rokov ZDARMA.

Prečo práve Taliansko?
Taliansko je istota snehu, upravených svahov, lyžovania „bez front“, lyžiarskych škôl pre deti, dní plné slnka, dobrého jedla, proste všetko čo k zimnej dovolenka patrí! Vďaka tomu si tu dobre zalyžujú deti i dospelí, začiatočníci i pokročilí... a ešte vám zostane na osviežujúci APEROL!!!

CENA CENA

Medzi naše tipy na obľúbené strediska za dobrú cenu určite patrí:

FOLGARIA/ LAVARONE - je súčasťou lyžiarskeho rezortu Skirama Dolomiti Adamello Brenta, ktorý sa skladá z 8 samostatných skiareálov. Patrí medzi tie menej známe, o to viac vás prekvapí jeho široká lyžiarska ponuka. Lyžiarske stredisko tvoria dve časti - Folgaria (73 km) a Lavarone (30 km), ktoré nie sú lyžiarsky prepojené. Lavarone je menšia časť, kde nájdete 30 km prevažne modrých a červených zjazdových tratí. Folgaria ponúka lyžovanie na 73 km zjazdových tratiach. Tvoria ju 4 hlavné časti: Fiorentini, Costa, Fondo Grande a Serrada. Títo časti sú lyžiarsky prepojené bez toho, aby ste museli vyzuť lyže.

MONTE BONDONE - je súčasťou lyžiarskeho rezortu Skirama Dolomiti Adamello Brenta, ktorý sa skladá z 8 samostatných skiareálov. Monte Bondone patrí k menším strediskám v celom rezorte, lyžovať tu budete na 21 km dobre upravených tratí, vhodných pre začiatočníkov i stredne pokročilých lyžiarov. Najväčším magnetom je červená trať Gran Pista, ktorá je dlhá 3,5km. Stredisko je vhodné i pre nadšencov skialpinizmu.

CENA CENA

RAVASCLETTO – ZONCOLAN - je súčasťou lyžiarskeho rezortu Friuli, ktoré sa skladá zo 6 samostatných skiareálov: Tarvisio, Sella Nevea - Canin, Ravascletto - Zoncolan, Forni di Sopra, Sauris, Piancavallo. Zjazdové trate sa rozprestierajú na hore Monte Zoncolan, ktorú preslávilo náročné stúpanie, ktoré je súčasťou závodu Giro d´Italia. Ide o menšie stredisko, ideálne pre rodiny s deťmi a začiatočníkov, ktoré tu nájdu dostatok modrých a červených zjazdových tratí. Na svoje si prídu i pokročilý lyžiari, ktorým je k dispozícií niekoľko čiernych zjazdových tratí. Pre milovníkov snowboardu je tu pripravený pekný snowpark „aréna Freestyle Snow Park“, ktorá sa nachádza na Monte Tamai v nadmorskej výške 1.800 – 1.900 m.

PAGANELLA - je súčasťou lyžiarskeho rezortu Skirama Dolomiti Adamello Brenta, ktorý sa skladá z 8 samostatných skiareálov. Paganella je jedným z najviac sa rozvíjajúcich stredísk posledných rokov. Stredisko ponúka veľa vyžitia pre rodiny s deťmi, nájdete tu klziská, plavecký bazén, snowpark alebo wellness centrum. Na svoje si tu prídu i milovníci adrenalínu. Je tu 5 km dlhá bežecká trať, na ktorej sa každoročne koná 24 hodinový bežecký maratón.

CENA CENA

BORMIO – SAN COLOMBANO - je súčasťou lyžiarskeho rezortu Alta Valtellina, ktorý sa skladá zo 4 skiareálov. Nájdete tu prevažne široké stredne náročné lyžiarske trasy. Nachádza sa tu svetoznáma zjazdovka Stelvio, na ktorej sa jazdia závody svetového pohára v alpskom lyžovaní.

Tak neváhajte a pozrite sa na naše TOP ponuky!

Celkovú ponuku pobytov v Taliansku nájdete zde.


 
 
Costa - Hotel GOLF  ****
Hotel

GOLF ****

Folgaria - Lavarone / Costa
    
Hodnotenie: 95 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-
Folgaria - Rezidencia ALPINE SMART
Rezidencia

ALPINE SMART

Folgaria - Lavarone / Folgaria
  
Hodnotenie: 78 % ++++ ++++ ++++ ++++ ----
Costa - Rezidencia STELLA
Rezidencia

STELLA

Folgaria - Lavarone / Costa
Vason - Rezidencia CIELO APERTO
Rezidencia

CIELO APERTO

Monte Bondone / Vason
  
Hodnotenie: 83 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Vason - Hotel LE BLANC ****
Hotel

LE BLANC ****

Monte Bondone / Vason
    
Hodnotenie: 100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++
Cavedago - Hotel ALLE ROSE ***
Hotel

ALLE ROSE ***

Paganella / Cavedago
Andalo - Hotel DAL BON ***
Hotel

DAL BON ***

Paganella / Andalo
Andalo - Rezidencia DIAMANT
Rezidencia

DIAMANT

Paganella / Andalo
  
Hodnotenie: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Sella Nevea - Hotel SPORT HOTEL FORTE ***
Hotel

SPORT HOTEL FORTE ***

Tarvisio - Sella Nevea - Kanin / Sella Nevea
    
Hodnotenie: 80 % ++++ ++++ ++++ ++++ ----
San Carlo - Bormio - Hotel RESORT SAN CARLO ***
Hotel

RESORT SAN CARLO ***

Bormio - San Colombano / San Carlo - Bormio
Isolaccia - Valdidentro - Apartmány CASA MARTINELLI
Apartmány

CASA MARTINELLI

Bormio - San Colombano / Isolaccia - Valdidentro
  
Hodnotenie: 93 % ++++ ++++ ++++ ++++ +++-