Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Špeciálna ponuka - LYŽE A RELAX

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho?23.11.2024 - 18.01.2025
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 

LYŽE A RELAX

Lyže, relax, termálne kúpele a aquaparky - i to je Taliansko!

Viete, ako si spestriť zimnú dovolenku a pritom sa i zrelaxovať?
Skúste to v termálnych kúpeľoch s krásnymi wellness centrami alebo v aquaparkoch, ktoré nájdete na rôznych miestach talianskych Dolomitov či Álp.

Relax Relax

Vypnite si telefón, zbaľte si plavky a môžete vyraziť…

Medzi najznámejšie „horské“ termálne kúpele patria: Terme Pejo, Terme Bormio, alebo novšie QC Terme Dolomiti v Pozza di Fassa. V kúpeľoch nájdete niekoľko bazénov, wellness centrá so saunami, ale i možnosť zrelaxovať sa pri masáži alebo kúpeľnej procedúre. Vyblázniť sa v aquaparku môžete v Andalo v AcquaIN, Aquapark Vidor v Pozza di Fassa, Dolaondes v Canazei alebo v Aquagranda Livigno.
Ak máte predsa len radšej viac súkromia, môžete si vybrať z našej ponuky hotelov, ktoré majú vlastné wellness centrum s bazénom. Práve tu si môžete užívať bazény, sauny, vírivky, masáže alebo ďalšie kozmetické služby. Po celodennom lyžovaní si tu skvelo oddýchnete a dobijete „baterky” na ďalší deň. Väčšina hotelov má vstup už v cene (viď jednotlivé popisy), platí sa ale za kúpeľné služby (masáže, kozmetika, zábaly, kúpele).

Relax Relax Relax

TERME PEJO - Pejokúpele PEJO sa nachádzajú v národnom parku Stelvio v nadmorskej výške 1 400 m n.m., ktorý je súčasťou lyžiarskeho strediska PEJO. Nájdete tu tri druhy termálnych vôd, ktoré pomáhajú pri stabilizácii obehového systému, znižujú zápaly kĺbov, liečia respiračné problémy a ďalšie. V ponuke je niekoľko kúpeľných procedúr vrátane masáží. Súčasťou kúpeľov je veľký bazén, fitness a wellness centrum s niekoľkými saunami, tureckými kúpeľmi a vírivkou.
TERME BORMIO - Bormio - kúpele Bormio patria medzi jedny z najstarších horských kúpeľov, nájdete tu: Bormio Bagni Vecchi (staršie rímske kúpele), Bormio Bagni Nuovi (novšie a modernejšie) a Terme Bormio. Bazény sú s termálnou vodou, ktorá má teplotu 36 - 38 °C. Mestské kúpele Terme Bormio sú ideálne i pre rodiny s deťmi, pre ktoré sú pripravené vodné atrakcie i pre menších návštevníkov. Čaká tu na vás niekoľko bazénov, vnútorných i vonkajších, wellness, fitness, masáže atď.

Relax Relax Relax

QC TERME DOLOMITI - Pozza di Fassa – nový termálny park QC TERME DOLOMITI bol otvorený v roku 2017 v Pozza di Fassa – v známom údolí Val di Fassa. Kúpele sú postavené v súlade s miestnou krajinou a s rešpektom k životnému prostrediu. Vytvárajú ideálnu kombináciu pre pokoj a harmonizáciu zmyslov. Zameriavajú sa na zlepšenie kvality života, a to vďaka blahodarným účinkom termálnej balneoterapie, ktorá pôsobí na obnovu fyzickej a duševnej rovnováhy. K dispozícii je niekoľko bazénov, vírivka, wellness, masáže alebo i kúpeľné procedúry.
AQUAPARK VIDOR – Pozza di Fassa - je miestom, ktoré bolo vytvorené tak, aby uspokojilo všetkých návštevníkov tejto skvelej lokality - ako rodiny s deťmi, ktoré vyhľadávajú bazény, šmykľavky a vodné atrakcie, tak i tých, ktorí si len tak radi chvíľu oddýchnu a zrelaxujú sa. Je tu niekoľko bazénov, sáun atď. AQUAPARK VIDOR se rozprostírá na ploše 4 000 m2.

Relax Relax Relax

ACQUAIN – Andalo - moderný Aquapark, ktorý sa nachádza kúsok od centra Andalo a je ideálny pre všetky vekové kategórie. K dispozícii je veľký plavecký bazén, detský bazén s tobogánom a šmykľavkou, wellness centrum s vírivkou a saunami.
DOLAONDES – Canazei - pekný aquaparkaquapark o rozlohe 2 400 m2 leží kúsok od centra Canazei. Nájdete tu 6 rôznych bazénov, veľký tobogán, ktorý ocenia predovšetkým deti, ako i wellness so saunami, vírivkou, tureckými kúpeľmi a masážami atd.. K dispozícii je i veľké fitness.
AQUAGRANDA - Livigno - Aquagranda je jedno z najväčších centier v Európe, kde nájdete zábavu, šport i relax. Livigno. nie je len o lyžovaní, ale i o zábave, relaxácii, pohostinnosti a dobrom jedle - to všetko nájdete na 10 000 m2 v AquagrandaActive You. Zabaví sa tu celá rodina. Deti sa vybláznia v novej časti Slide and Fun s 12 m vysokými a 100 m dlhými šmykľavkami a rodičia môžu relaxovať v časti Wellness and Relax, ktoré je veľmi pekne zrekonštruované v alpskom štýle so zameraním na typickú architektúru údolia Livigno. Športový tréning si môžete vyskúšať v telocvični alebo vo veľkom plaveckom bazéne časť Fitness and Pool. Môžete tiež využiť skúsenosti lekárov a odborníkov v oblasti zdravia a krásy.

Tak už len stačí si k lyžiam pribaliť PLAVKY a hurá do Talianska!

Naše tipy na ubytovanie v blízkosti aquaparkov alebo s vlastným wellness: