Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Tre Cime Dolomiti

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete ísť?
Tre Cime Dolomiti
Kedy a na ako dlho?04.02.2023 - 18.03.2023
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
 

Tre Cime Dolomiti

93 km
11,7 km
43 km
38,3 km
32
6
7
19
4,7 km
200 km
3
celý popis

Vzdialenosť zo SR

Bratislava - Alta Pusteria: 514 km

Počasie
Odporúčané ubytovanie v oblasti Tre Cime Dolomiti
 

TRE CIME DOLOMITI (1 075 - 2 205 m n. m.)
• Tre Cime Dolomiti (kedysi nazývaná pod Alta Pusteria) je súčasťou lyžiarskeho rezortu Dolomity Superski, ktorí tvorí 12 samostatných skiareálov.
• Tra Cime Dolomiti je tvorené 8 menšími samostatnými areálmi (vzájomne prepojené sú 3 z nich: M. Elmo - Orto del Toro - Croda Rossa), ktoré sa rozprestierajú v troch údoliach Alto Adige. Areály sú: Val Comelico, Passo M. Croce, Croda Rossa, Monte Elmo (Helm), Waldheim, Monte Baranci (Haunold), Dobbiaco Rienza (Toblach), Braies (Prags).
• Najznámejším a najvyhľadávanejším areálom je Helm/Monte Elmo, odkiaľ sa spúšťajú dlhé zjazdy do Versciaca a Sesta, ktoré splnia požiadavky i tých najnáročnejších lyžiarov. Areál je lyžiarsky prepojení s areálmi Croda Rossa (nachádza sa tu pekná sánkarská dráha) a Orto del Toro (Passo M. Corce).
• Ideálne areály pre rodiny s deťmi sú Monte Baranci (San Candido) a Croda Rossa, kde mimo dobre upravených modrých a červených tratí nájdete i obľúbené sánkarské dráhy.
• Mimo dobrého lyžovania ponúka Tre Cime Dolomiti i veľa ďalších aktivít: klzisko, sánkarské dráhy, bobová dráha, tenis, curling, bežkárske dráhy, aquapark v San Candidu.

SKIPASY:
Skipass Tre Cime Dolomiti: platí pre skiareály Monte Elmo, Croda Rossa, Baranci, Sesto, Dobbiaco a Bagni di Braies Vecchia. Kombinované skipasy - platia 3 až 5 dní ako Tre Cime Dolomiti a 1 až 3 dny ako Dolomiti Superski.
Skipas DOLOMITI SUPERSKI:platí vo všetkých 12 strediskách Dolomiti Superski: Valle Isarco, Kronplatz, Alta Pusteria, Cortina d´Ampezzo, Civetta, Val Gardena, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Tre Valli a San Martino di Castrozza
SKIBUSY: Linky: skiareál Monte Elmo - skiareál Croda Rossa, Sesto - Dobbiaco, Braies - Versciaco, San Candido - Cortina d’Ampezzo, Prato Drava - Brunico a skibus po Dobbiacu a jeho okolia.
 

Hotely a apartmány v oblasti Tre Cime Dolomiti

Filtrovať podľa:

třídit / filtrovat
Vzdialenosť od zjazdovky
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
zoradiť podľaodporúčanécenavzdialenosť od zjazdovkynajlepšie hodnotenévýška zľavy