Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Rezidencia CASA CAVALESE - Cavalese - Val di Fiemme

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
 
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho?04.04.2020 - 16.05.2020
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
20ZDECAS

Cavalese - Rezidencia CASA CAVALESE

tisk  ludor-favorites
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
  
×
 

Val di Fiemme

860 - 2 388 m n. m.

110 km
17 km
55 km
38 km
110 km
43
7
28
8
6,5 km
150 km
3
9,5 km

SKI INFO Vzdialenosť od zjazdoviek: 2 km zjezdové trate Cavalese - Alpe Cermis, 11 km zjazdové trate Pampeago – Ski Center Latemar.
Vzdialenosť od bežeckých tratí: 2,5 km bežecké trate Cavalese.
Vzdialenosť od skibusu: 50 m.
Lyžiarske školy: 2 km Cavalese.
Požičovňa lyží: 2 km Cavalese.
Úschovňa lyží: verejná úschovňa lyží Cavalese, za poplatok od 2 €/os./deň.
CHARAKTERISTIKA: štvorposchodová rezidencia leží na pokojnom mieste mestečka Cavalese, k dispozícii sú jednoducho zariadené apartmány TRILO. Ubytovanie je ideálne pre mladých, kolektívy, ale i rodiny s deťmi. Zastávka skibusu sa nachádza priamo pri rezidencii.

Užite si skvelú dovolenku v letovisku Cavalese.

Ubytovanie: jednoducho zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV, trezor.
C4: (max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, izba s poschodovou posteľou, denná miestnosť s kuchynským kútom, niektoré s balkónom.
C6: (max. 6 osôb) spálňa s dvojlôžkom, izba s poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, niektoré s balkónom.
Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, zdarma.
Vybavenie a služby: recepcia (hodiny mimo príjazdové dni: 9:00-11:00, 17:00-19:00), Wi-Fi na recepcii (zdarma), taverna, lyžiareň, práčovňa (5 €/žetón – práčka alebo sušička).
Parkovanie: pri rezidencii zdarma (do vyčerpania kapacity).
Vzdialenosť od centra: 300 m obchod, 1 km Cavalese.
Zviera: nepovolené.
Pobyt: sobota/ sobota.
zatvoriť »
20ZDECAS

Cavalese

• Cavalese je súčasťou lyžiarskeho strediska Val di Fiemme - Obereggen, najbližšie zjazdové trate sa nachádzajú v Cavalese – Aple Cermis. Od centra Cavalese sú vzdialené 400 m. Ďalšie trate nájdete v 12 km vzdialenom Pampeago – Ski Center Latemar.
• Je považované za „hlavné“ mesto Val di Fiemme, má malebné historické centrum. Nájde tu niekoľko obchodov s módou ale i miestnymi špecialitami, tiež bary, reštaurácie a nemocnicu.
• V Cavalese sa nachádza verejný bazén a zimný štadión, vstup do bazéne je v rámci skipasu zdarma (vo vybraných hodinách).

Tipy na výlety

 
Pobytová daň: cca 2 €/osoba od 14 rokov/deň.
 
V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky, záverečné upratovanie (nutné upratať kuchynský kút).
Kaucia: 200 €/apartmán iba hotovosť.
 

Náš názor

++++ ++++ ++++ ++++ +--- 84 %
Miesto:
100 %
Poloha:
80 %
Čistota:
80 %
Zariadenie:
80 %
Zjazdovky:
80 %
 
 
SKIPASY:
Skipas Val di Fiemme - Obereggen: platí na celý areál Val di Fiemme - Obereggen – Ski Center Latemar, Ski Area Alpe Lusia, Alpe Cermis, Passo Rolle, Passo Lavazé, Oclini.
Skipas DOLOMITI SUPERSKI: platí pre všetkých 12 stredísk Dolomiti Super ski: Kronplatz, Alta Pusteria, Valle Isarco, Cortina d´Ampezzo, Civetta, Val Gradena, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Tre Valli a San Martino di Castrozza.
SKIBUSY: Jazdí niekoľko liniek, hlavné linky: Predazzo - Cavalese – Molina, Molina - Cavalese - Tesero - Pampeago, Molina - Cavalese - Varena - Oclini / Lavazé, Carano - Cavalese, Cavalese - Varena - Pampeago, Cavalese - Predazzo, Predazzo - Bellamonte, Predazzo - Tesero - Oclini / Lavazé. Skibus je pre držiteľov „Fiemme Emotion Card“ zdarma. Inak za poplatok cca 10 €/os./7 dní.