Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Rezidencia CASA CANAZEI - Alba - Val di Fassa - Carezza

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
 
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho?04.04.2020 - 16.05.2020
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 
20ZDFCAS

Alba - Rezidencia CASA CANAZEI

tisk  ludor-favorites
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
  
×
 

Val di Fassa - Carezza

1 320 - 2 945 m n. m.

122 km
10 km
74 km
38 km
110 km
58
14
28
16
2,2 km
70 km
3
2 km

SKI INFO Vzdialenosť od zjazdoviek: 900 m kabínová lanovka Ciampac a Col dei Rossi – Val di Fassa - Alba, napojenie na okruh Sella Ronda. 900 m kabínová lanovka Belveder – Val di Fassa – Canazei, napojenie na okruh Sella Ronda.
Vzdialenosť od bežeckých tratí: 1,5 km Canazei.
Vzdialenosť od skibusu: 50 m.
Lyžiarske školy: 900 m Alba/Canazei.
Požičovňa lyží: 900 m Alba/Canazei.
Úschovňa lyží: verejná úschovňa lyží Canazei, za poplatok od 4 €/os./deň.
CHARAKTERISTIKA: rezidenciu tvorí niekoľko menších budov. V hlavnej budove sa nachádza recepcia, spoločenská miestnosť, bar a sauna. Casa Canazei leží na pokojnom mieste dedinky Alba di Canazei, cca 900 m od zjazdových tratí Val di Fassa s napojením na okruh Sella Ronda..

Užite si skvelú dovolenku v letovisku Alba.

Ubytovanie: jednoducho a účelne zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, telefón.
B4+1: (max. 4 osoby - 1 prístelka) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a lôžkom, kuchynský kút.
C6: (max. 6 osôb) spálňa s dvojlôžkom, izba s poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, niektoré s balkónom.
Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, zdarma (do max. počtu osôb).
Vybavenie a služby: recepcia (hodiny mimo príjazdové dni: 8:30-12:00, 16:00-21:00), Wi-Fi na recepcii (zdarma), taverna, bar, herňa, stolný tenis, biliárd, lyžiareň, práčovňa (3 €/žetón – práčka alebo sušička).
Wellness: sauna za poplatok 5 €/osoba/vstup.
Parkovanie: 1 miesto v garáži/apartmán.
Vzdialenosť od centra: 400 m Alba di Canazei.
Zviera: nepovolené.
Pobyt: sobota/ sobota.
zatvoriť »
20ZDFCAS

Alba

• Alba je súčasťou lyžiarskeho strediska Val di Fassa - Carezza, najbližšie zjazdové trate sa nachádzajú priamo v Alba di Canazei – kabínová lanovka Ciampac alebo Col dei Rossi – napojenie na okruh Sella Ronda.
• Menšia dedinka, ktorá je „predmestím“ Canazei, nájdete tu obchody, bary a reštaurácie.

Tipy na výlety

 
Pobytová daň: 1,50 €/osoba od 12 rokov/deň.
 
V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky, záverečné upratovanie (je nutné upratať kuchynský kút).
Kaucia: 155 €/apartmán (iba hotovosť).
 

Náš názor

++++ ++++ ++++ ++++ ---- 82 %
Miesto:
80 %
Poloha:
80 %
Čistota:
80 %
Zariadenie:
80 %
Zjazdovky:
90 %
 
 
SKIPASY:
Skipas Val Di fassa: platí na celý areál Val di Fassa: Belvedere/Col Rodella, Ciampac/Buffaure, Ciampedié, Passo Costalunga, Passo Fedaia, vďaka napojeniu na okruh Sella Ronda, odporúčame skipas Dolomiti Superski, rozdiel v cene je nepatrný.
Skipas DOLOMITI SUPERSKI: platí pre všetkých 12 stredísk Dolomiti Super ski: Kronplatz, Alta Pusteria, Valle Isarco, Cortina d´Ampezzo, Civetta, Val Gradena, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Tre Valli a San Martino di Castrozza.
SKIBUSY: linky Penia di Canazei - Alba di Canazei - Canazei - Campitello di Fassa - Mazzin - Pera di Fassa - Pozza di Fassa, Pozza di Fassa - Passo Costalunga, Pozza di Fassa - Moena - skiareál Ski Area Alpe Lusia (Tre Valli) a Pozza di Fassa - skiareál Ski Center Latemar (Val di Fiemme / Obereggen). Skibus je spoplatnený, cca 7-10 €/osoba od 12 rokov/týždeň. Deti do 12 rokov sú zdarma.