Last minute    Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Dovolenka v Rakúsku Zoznámte sa s Gigim Návrat hore

Sesto - Sexten - Tre Cime Dolomiti

oblibene historie mapa napiste
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 9.00 - 16.00
 
Kam chcete ísť?
Tre Cime Dolomiti
Kedy a na ako dlho?09.07.2022 - 20.08.2022
Koľko osôb?4 dosp.
hľadať
lupa
 

Sesto - Sexten

93 km
11,7 km
43 km
38,3 km
32
6
7
19
4,7 km
200 km
3
celý popis

Vzdialenosť zo SR

Bratislava - Alta Pusteria: 514 km

Počasie
Odporúčané ubytovanie v letovisku Sesto - Sexten
 

• Je súčasťou strediska Tre Cime Dolomiti, jeho časti Monte Elmo (Helm) a Waldheim (menšia časť, kde sa nachádzajú dva vleky a dve modré zjazdové trate). Zjazdové trate Monte Elmo sa nachádzajú priamo Sesto/Sexten.
•Sesto/Sexten je malebné mestečko, ktoré sa nachádza „v srdci“ Alta Pusteria. Okrme zjazdových tratí tu nájdete obchody, bary a reštaurácie, kde môžete ochutnať miestne špeciality.
• Pre milovníkov bežeckého lyžovania je údolie Alta Pusteria úplný raj. Alta Pusteria sa radí na predné miesta pre bežecké lyžovanie, nájdete tu na 200 km krásnych tratí, vrátane areálu na nočné lyžovanie (Brais).

SKIPASY:
Skipass Tre Cime Dolomiti: platí pre skiareály Monte Elmo, Croda Rossa, Baranci, Sesto, Dobbiaco a Bagni di Braies Vecchia. Kombinované skipasy - platia 3 až 5 dní ako Tre Cime Dolomiti a 1 až 3 dny ako Dolomiti Superski.
Skipas DOLOMITI SUPERSKI:platí vo všetkých 12 strediskách Dolomiti Superski: Valle Isarco, Kronplatz, Alta Pusteria, Cortina d´Ampezzo, Civetta, Val Gardena, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Tre Valli a San Martino di Castrozza
SKIBUSY: Linky: skiareál Monte Elmo - skiareál Croda Rossa, Sesto - Dobbiaco, Braies - Versciaco, San Candido - Cortina d’Ampezzo, Prato Drava - Brunico a skibus po Dobbiacu a jeho okolia.
 

Hotely a apartmány v Sesto - Sexten

Filtrovať podľa:

třídit / filtrovat
Vzdialenosť od zjazdovky
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
zoradiť podľaodporúčanécenavzdialenosť od zjazdovkynajlepšie hodnotenévýška zľavy